Zbieranie zamówień w Action w Echt, Holandia

2024-10-01 ID OFERTY: 983680

Lokalizacja: Echt, Holandia

Wynagrodzenie: EUR €13.94/Hr.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową na cały etat

Action jest jedną z największych holenderskich firm detalicznych, posiadającą ponad 1900 sklepów w Europie. Dzięki nieograniczonemu asortymentowi o niskich cenach zawsze wiedzą, jak zaskoczyć swoich klientów. Dzięki zorientowaniu na klienta i pracy zespołowej, Action tworzy miejsce dla każdego.

Jako zbieracz zamówień będziesz uzupełniać zapasy sklepów. Na magazynie będziesz odpowiedzialny za płynny przebieg procesu, w którym wszystkie zadania muszą zostać wykonane na czas. Będziesz odbierać produkty przy użyciu systemu voice picking, sprawdzać jakość i przygotowywać zamówienia. Asortyment składa się z produktów takich, jak dekoracje do domu, zabawki, materiały szkolne, narzędzia pracy, żywność i wiele innych.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00, dzięki czemu zyskasz elastyczność. Za wieczory i soboty otrzymasz dodatek do wypłaty. W oparciu o Twoje wyniki i cele możesz zgarniać bonusy!

Zdobądź szansę zostania kierowcą wózka typu Reach Truck lub ciężarówki! Podczas przerwy możesz kupić coś do jedzenia w stołówce. Super korzyść dla Ciebie: kilka razy w roku w magazynie organizowane jest coś wyjątkowego, jak food trucki czy dzień burgera. Dołącz do tego międzynarodowego zespołu jako zbieracz zamówień!

OBOWIĄZKI

  • Zbieranie zamówień

  • Kontrola jakości

  • Sortowanie produktów

  • Skanowanie towarów

  • Pakowanie paczek

  • Przygotowanie zamówień

  • Układanie paczek na paletach

  • Przenoszenie paczek o różnej wadze

WYMAGANIA

  • Kondcja i sprawność niezbędne do pracy fizycznej

  • Motywacja do pracy w systemie zmianowym

  • Dostępność na dłuższy okres

  • Znajomość j. angielskiego

Benefity

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Minimum formalności - rekrutacja online

  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki zdrowotnej

  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarancja godzin)

  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli potrzebujesz!

  • Operations Service Center, czyli telefoniczny helpdesk działający 24/7

  • Wygodna aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników np. Fit’at’OTTO.

Klauzula RODO

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ   (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.