Zbiory pieczarek praca w Holandii

2024-05-07 ID OFERTY: 952738

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłaś.

Aktualnie poszukujemy kobiet do pracy przy zbiorze pieczarek.

Zakres obowiązków:

- zbiory pieczarek

- sortowanie pieczarek i układanie ich do pudełek

- ważenie pudełek oraz odkładanie ich do większych skrzynek

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )

Warunki:

- extra płatne nadgodziny/ bonusy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Wiktoria + 48 570 901 913

Dominika + 48 570 901 033
Kamila +48570901414

Więcej informacji :

www.klaverteam.com

FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca