Zbiór warzyw - bez j. obcego - Holandia

2024-08-09 ID OFERTY: 975217

Pracownik zbioru warzyw – bez wymogu znajomość j. obcego - Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy, zajmującej się zbiorem i dystrybucją warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik zbioru warzyw

Lokalizacja – Volkel, Holandia

Oferta:

  • Umowa zlecenie – oddelegowanie do Holandii

  • Praca od poniedziałku do soboty (5:00-5:30 - +/- 17:00)

  • 38h tygodniowo + nadgodziny

  • Zatrudnienie na cały sezon

  • Stawka podstawowa - 13,68

  • Miesięcznie 1800-2200 euro netto

  • Godziny ponad 38 – dodatek 8,25%

  • Godziny ponad 48 dodatek 25%

  • Dodatek wakacyjny i urlopowy (8,33% i 10,92%)

  • Bonus dla kierowcy – 100 euro/miesiąc

  • Zakwaterowanie – płatne 97 euro/tydzień

  • Transport do pracy busem

Zadania:

  • Zbieranie warzyw z pola

  • Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin

  • Pakowanie warzyw w pojemniki/opakowania/folie

  • Układanie warzyw w skrzyniach na paletach

  • Praca przy maszynie/pasie podajnym

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B