Zbrojarz → 18,79€ brutto/h → Belgia

2024-10-24 ID OFERTY: 987071

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i montaż zbrojenia

  • wiązanie zbrojenia długimi cęgami

  • praca przy budowie dużych obiektów (fabryka)

  • miejsce pracy : Antwerpia i okolice

Wymagania stanowiska

  • kilkuletnie doświadczenia na w/w stanowisku

  • umiejętność wiązania zbrojenia (warunek konieczny!)

  • mile widziane uprawnienia VCA

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • spełnienie warunków do wystąpienia o A1, czyli składki odprowadzane
    w PL przez okres min. 30 dni poprzedzających wyjazd

  • samodzielność

Oferujemy

  • umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną (nie przez Agencję!)

  • stawkę godzinową: 18,79€ brutto/h

  • darmowe zakwaterowanie

  • firma zapewnia darmowy transport

  • pracę od poniedziałku do piątku + nadgodziny

  • możliwość przeprowadzenia szkolenie dla osób bez uprawnień VCA

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego - od 30 lat na rynku