Zieleń miejska- praca w Holandii

2024-04-23 ID OFERTY: 950016

Lokalizacja: Nieuw-Vennep

Zakres obowiązków:

-dbanie o zieleń miejską, parki i ogrody

-sadzenie roślin, traw i krzewów

-przycinanie i pielęgnowanie roślin, trawników i żywopłotów

-koszenie trawy, grabienie i zbieranie liści

-wyrywanie chwastów

Oferujemy:

-pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie

-pracę fizyczną na świeżym powietrzu samodzielnie lub w grupie

-różne projekty

-darmowy transport do pracy

-pracę na dłuższy okres czasu do późnej jesieni

-wypłata co tydzień na Twoje konto

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie jako ogrodnik

- prawo jazdy i komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033

Wiktoria + 48 570 901 913

Kamila + 48 570 901 414

Daria + 48 577 901 944Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa