Ładowacz śmieciarki

2024-06-28 ID OFERTY: 965915

Jednym z naszych głównych klientów produkcyjnych jest firma, która zapewnia rozwiązania w zakresie transportu, wynajmu dźwigów, pojemników na odpady, recyklingu i materiałów budowlanych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko „Ładowacz śmieciarki”

Lokalizacja: Son / Veldhoven

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie terminowej zbiórki odpadów komunalnych i materiałów nadających się do recyklingu, znajdujących się w workach (czasem też luzem) przy krawężniku

  • Opróżnienie pojemników na odpady do śmieciarki i umieszczenie ich z powrotem w miejscu, z którego zostały zabrane

  • Praca zgodnie z zasadami, procedurami i instrukcjami bezpieczeństwa

  • Praca na zewnątrz

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B i chęć prowadzenia służbowego samochodu

  • Sprawność fizyczna (praca na zewnątrz, wymagająca siły– przenoszenie ciężkich pojemników z odpadami, etc.)

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa: € 13,85 brutto/godzina (przez pierwsze 3 miesiące)

  • Gwarantowana podwyżka do: €14,45  brutto/godzina

  • Kontrakt holenderski

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (około € 350- 380 netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,3%) oraz płatny urlop (25 dni w roku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Dodatek kilometorwy na dojazdy do/z pracy

  • Zakwaterowanie