ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

2024-09-03 ID OFERTY: 979393

Opis stanowiska

Agencja pracy tymczasowej poszukuje kandydatów na stanowisko ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY do pracy w firmie produkcyjnej.

Lokalizacja: Dzierżoniów (dojazd ze Świdnicy)

Główne zadania:

Obsługa maszyn konwencjonalnych: frezarka, tokarka.

Naprawy elementów głowic wytaczarskich oraz elementów form.

Wytwarzanie narzędzi oraz ich montaż, demontaż, konserwacja i naprawa.

Spawanie techniką MIG, MAG, TIG oraz spawanie gazowe.

Wymagania stanowiska

Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z procesem produkcyjnym.

Wykształcenie średnie techniczne.

Znajomość rysunku technicznego.

Dokładność oraz zdolności manualne.

Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Mile widziane doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi.

Oferujemy

Umowę o pracę tymczasową ( traktowana jak okres próbny)

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:

Liudmiła: 536 590 376

🏢 Adres biura:

Ul. Trybunalska 11-13/33

58-100 Świdnica

Certyfikat KRAZ: 30254