Ślusarz w dziale Formownia

2024-10-14 ID OFERTY: 985704

Opis stanowiska

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe przeznaczone głównie dla hutnictwa stali i metali kolorowych (w tym aluminium), odlewni, koksowni, cementowni, energetyki oraz hut szkła.Obecnie poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko Ślusarz, która będzie:

  • Zapewniać bezpieczny, bezawaryjny i ekonomiczny ruch powierzonych maszyn i urządzeń.

  • Przeprowadzać bieżące oraz planowane przeglądy stanu maszyn, urządzeń.

  • Wykonywać bieżące oraz planowane prace konserwacyjne i remontowe.

  • Dokonywać wpisów w istniejącej dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej.

  • Zakładać formy oraz regulować prasy oraz optymalizować czas przezbrojeń.

  • Wykonywać inne prace ślusarskie według potrzeb firmy.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie min zawodowe.

  • Zaangażowanie, chęć i umiejętność uczenia się.

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi (preferowane) - możliwość szkolenia.

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego (preferowane).

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnicy, spawalnicze.

  • Mile widziana znajomości zagadnień z zakresu: mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Wynagrodzenie stałe plus premia.

  • Dofinansowanie posiłków.

  • Opieka medyczna.

  • Program sportowy Multisport.

  • Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity pozapłacowe.

  • Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne.

  • Bony świąteczne 2x w roku.

  • Wycieczki krajowe i zagraniczne.