Ślusarz/ Mechanik narzędziowy

2023-07-26 ID OFERTY: 873904

Miejsce pracy- Gorzów Śląski, praca w systemie dwóch zmian, nie ma nadgodzin, praca po 8h dziennie, weekendy wolne,

Opis stanowiska:

  • instalowanie aparatów elektrycznych w szafach sterowniczych

  • badanie stanu technicznego maszyn na bieżąco eksploatowanych, wykonywanie okresowych przeglądów, raportowanie

  • wyszukiwanie uszkodzeń mechanicznych i elektrycznych i ich bieżące usuwanie

  • wykonywanie pomiarów i odpowiednich regulacji wg dokumentacji technicznej i urządzeń pomiarowych

Wymagania na dane stanowisko:

  • Wykształcenie techniczne mile widziane

  • Doświadczeniu w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki maszyn i urządzeń

  • Mile widziane uprawnienia do 1kV

  • Umiejętność eliminowania awarii z elektrotechniki przemysłowej maszyn i urządzeń

  • Znajomość automatyki i sterowania maszyn

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w nowoczesnej firmie która stale się rozwija

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Stały rozwój zawodowy, realizowanie i wspieranie własnych pomysłów