Ślusarz - narzędziowy/ Szczecin, Prawobrzeże

2024-09-09 ID OFERTY: 980271

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. (nr certyfikatu 23286) to lider w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań HR.

Obecnie, dla naszego Klienta, dystrybutora nowoczesnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej oraz elementów metalowych, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:Ślusarz-narzędziowy

Twoje zadania:

  • przezbrajanie i ustawianie urządzeń zgodnie z planem produkcji,

  • bieżące naprawy sprzętu,

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy?

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),

  • wykształcenie techniczne,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 30 – 31 zł brutto/godz.,

  • premię: do 300 zł netto w pierwszych 3 miesiącach, później do 450 zł netto,

  • dodatek za dojazdy – 120 zł netto,

  • możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kwalifikacji (np. uprawnienia na wózek widłowy),

  • dodatki za pracę w soboty (+50%) i nadgodziny (+100%),

  • darmową kawę i herbatę każdego dnia,

  • owocowe czwartki,

  • odzież  robocza na koszt pracodawcy.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami:

Mail:a.bankowska@ksservice.pl
Tel., Viber: +48 506 561 585 – Anna