Ślusarz / spawacz - branża szklana

2024-03-14 ID OFERTY: 941465

Posiadasz uprawnienia i doświadczenie spawalnicze?

Chcesz pracować na 2 zmiany od poniedziałku do piątku na umowie o pracę bezpośrednio z firmą?

To tylko niektóre atuty tej oferty! Zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Częstochowa, Wyczerpy Dolne

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach firmy

  • docelowe zatrudnienie na czas nieokreślony (po sześciomiesięcznym okresie próbnym)

  • pracę w systemie 2 zmianowym (od poniedziałku do piątku) - w pierwszym roku zatrudnienia!

  • co miesięczna premia regulaminowa do 15%

  • wynagrodzenie miesięczne

  • stabilne i długookresowe zatrudnienie

  • pełne wdrożenie do pracy pod opieką doświadczonych pracowników

  • bogate pakiety benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna- pakiet premium finansowany przez pracodawcę) i pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, kart sportowych, biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, "wczasy pod gruszą", nagrody jubileuszowe, premie świąteczne i okazjonalne, organizowane eventy, premie frekwencyjne, program Kaizen z nagrodami rzeczowymi i finansowymi, karta na posiłki i napoje profilaktyczne, dostęp do dobrze wyposażonej kantyny pracowniczej (przekąski, kanapki, zestawy obiadowe))

  • możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

zadania

  • wykonywanie pracy na elektro-drążarce

  • napawanie części formujących

  • kontrola części formujących

  • przygotowywanie części formujących do montażu w dalszym procesie produkcyjnym zgodnie z planem i kartą napraw

oczekujemy

  • min. rocznego doświadczenia w pracach ślusarskich i spawalniczych

  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego

  • uprawnień spawalniczych metodą 111, 311

  • posiadanie uprawnień spawalniczych metodą 141 będzie Twoim dodatkowym atutem!

  • precyzyjności oraz dbałości o szczegóły

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia