Ślusarz/Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

2024-03-27 ID OFERTY: 944185

Posiadasz min. roczne doświadczenie i wiedzę techniczną w zakresie napraw maszyn? Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Murów (zakład produkcyjny)

Darmowy dojazd m.in z Kluczborka, Pokoju, Wołczyna oraz okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do własnego transportu!

Zadania:

  • Przeglądy oraz konserwacje maszyn i narzędzi produkcyjnych

  • Bieżące naprawy usterek maszyn

  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowę  o pracę – bez pośredników!

  • Wynagrodzenie na start: min 5500zł brutto (więcej w zależności od posiadanego doświadczenia) + premia miesięczna do 1000zł brutto!

  • Premię roczną do 7% wynagrodzenia

  • Pełen pakiet benefitów, m.in.: Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne), prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe i wiele innych;

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń;

  • Darmowy dojazd m.in z Kluczborka, Pokoju, Wołczyna oraz okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do transportu!

Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ