Śruciarz, śrutownik

2024-09-04 ID OFERTY: 979485

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting  Group Poland Sp. z o.o.  Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują – to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Śruciarz.

W SGP czeka na Ciebie:

  • atrakcyjna stawka godzinowa 42 zł brutto,

  • umowa zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,

  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin, płatnych z dodatkiem 25%,

  • praca na zmiany,

  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,

  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP 400 zł brutto!

Zakres zadań:

  • obsługa kabiny śrutowniczej oraz sprzętu śrutowniczego,

  • kontrola stanu używanego sprzętu oraz monitorowanie błędów procesu,

  • rejestracja wykonywanych operacji w systemie SAP oraz rejestracja obecności w systemie RCP,

  • zgłaszanie zauważonych niezgodności, nieprawidłowości,

  • wypełnianie karty zapisu jakości na poszczególnych etapach procesu.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie zawodowe techniczne,

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych oraz uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego B (można wykonać w 1szym miesiącu pracy – koszt dzielony na agencję i pracownika).

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  1. Zawsze udzielamy informacji zwrotnej: W SGP zawsze wiesz, na czym stoisz. Bez względu na wynik procesu rekrutacji, otrzymasz od nas konstruktywną informację zwrotną, która pomoże Ci w dalszym rozwoju zawodowym.

  2. Dajemy Ci możliwość rozwoju: Wierzymy, że najlepszy sposób na naukę to praktyka. U nas masz szansę rozwijać swoje umiejętności w realnych warunkach pracy, współpracując z topowymi firmami jak ZF, Indesit, Audi, Cooper Standard, Philips i wiele innych.

  3. Idealne dopasowujemy oferty pracy: Dobieramy pracę do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Rozumiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego staramy się znaleźć dla Ciebie takie miejsce, w którym będziesz mógł w pełni wykorzystać swój potencjał.

  4. Dla nas liczysz się Ty: Traktujemy naszych pracowników tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Twoje zadowolenie i komfort w pracy są dla nas priorytetem.

Praca z nami to nie tylko zatrudnienie – to szansa na rozwój i spełnienie zawodowe.

Dołącz do SGP i zobacz, jak Twoja kariera może rozkwitnąć w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Zainteresowana/y ? Aplikuj już dziś, a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą!