Śruciarz, Piaskarz od 50 zł/ h netto !

2024-08-29 ID OFERTY: 978798

W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększonym zapotrzebowaniem, poszukujemy do zespołu doświadczonych ŚRUCIARZY, PIASKARZY.

Miejsce pracy: Wrocław, Fabryczna.

 Zakres Obowiązków:

  • przygotowanie powierzchni do dalszych etapów produkcji,

  • kontrola jakości wykonanej pracy i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • pracę w centrum Wrocławia w systemie zmianowym,

  • możliwość stałej współpracy oraz rozwoju zawodowego w branży kolejowej,

  • pakiet ubezpieczeń grupowych,

  • pracę w międzynarodowej firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania:

  • doświadczenie jako śruciarz, piaskarz preferowane w branży kolejowej oraz innych konstrukcjach wielkogabarytowych,

  • zdolność do pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji.

Poszukujemy także pracowników z doświadczeniem w spawaniu aluminium oraz lakierników. Znasz kogoś- poleć nam! Zapłacimy 500 zł netto!

Osoby zainteresowane, które chcą dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV.