Карщик в Hutchinson - безпосередня умова

2023-08-17 ID OFERTY: 880057

Doświadczenie nie jest wymagane

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek samochodów przy pomocy wózków widłowych,

  • Przyjmowanie i wydawanie komponentów, kontrolę stanu zapasów,

  • Przyjmowanie wyrobów i surowców,

  • Zasilanie komponentów i pustych opakowań dla produkcji.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • Doświadczenie w obsłudze wózków wys. składowania - mile widziane,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 5000 zł brutto,

  • Praca w systemie równoważnym (do 12h),

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe NW, kartę sportową, wczasy pod gruszą; dodatki świąteczne; pakiety socjalne, darmowy parking.

Miejsce pracy: Mazańcowice/Rudawka

Oferta dotyczy umowy bezpośredniej

Kontakt: +48 734108165 - Valeriia (viber/telegram/whatsapp)