Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Эксплуатация крана / Производственный работник - KOSTRZYN NAD ODRĄ

2024-03-27 ID OFERTY: 944454

Эксплуатация крана / Производственный работник - KOSTRZYN NAD ODRĄ


 



  • Место работы: Kostrzyn nad Odrą

  • Umowa zlecenie

  • График работы - 3 смены по 8 часов в сутки

  • Зарплата: 5600 zł brutto + 500 zł premia

  • Повышение зарплаты после прохождения курсов на заводе


Обязанности:



  •  эксплуатация крана


Требование:



  • знание польского языка

  • опыт работы в производственной компании

  • разрешения на эксплуатацию крана приветствуется

  • готовность к внутреннему обучению для развития


Телефон: +48 884 052 437 

Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.

Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych. Wybierając „Chcę dokonać ustawień cookies” możesz sprawdzić, jakie informacje wykorzystujemy oraz skonfigurować wybrane ustawienia.

Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w
polityce prywatności i plików cookies?