2024.110.11 Konserwator

2024-09-18 ID OFERTY: 981339

Praca na pełen etat, na podstawie umowy o pracę. Praca zmianowa w równoważnym systemie czasu pracy. Ośrodek czynny od poniedziałku do niedzieli. Dni pracujące przypadające w sobotę lub niedzielę są rekompensowane dniami wolnymi w dni powszednie zgodnie z grafikiem. Budynek dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dojście do obiektów sportowych, pomieszczenia zaplecza szatniowo-sanitarnego oraz do poszczególnych obiektów sportowych dostosowane są dla osób z niepełnosprawnościami. Na terenie Ośrodka dostępne są miejsca parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Toaleta dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami.Termin składania dokumentów: 17.09.2024 r.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
 • Wykonywanie czynności elektrycznych i mechanicznych mających na celu utrzymanie urządzeń technicznych i instalacji elektrycznych w stanie pozwalającym na bezpieczne ich użytkowanie oraz usuwanie powstałych usterek i nieprawidłowości,
 • Obsługa operatorska i konserwacja urządzeń poddozorowych (kolej linowa, wyciąg narciarski, zjeżdżalnia grawitacyjna) oraz obsługa pontonów zjazdowych,
 • Terminowowe wykonywanie obowiązków wynikających z „Instrukcją Eksploatacji wyciągu narciarskiego i zjeżdżalni grawitacyjnej” oraz „Regulaminem technicznym krzesełkowej kolei linowej TS-2”,
 • Przeprowadzanie elektrycznych i mechanicznych przeglądów i kontroli (codziennych, okresowych) urządzeń poddozorowych oraz uzupełnianie dokumentacji kontrolnych,
 • Przygotowanie urządzeń poddozorowych do przeglądów okresowych oraz udział w przeglądach dokonywanych przez uprawnione instytucje,
 • Przeprowadzenie jazdy próbnej na krzesełkowej kolei linowej TS-2, zjeżdżalni grawitacyjnej oraz pontonach zjazdowych przed dopuszczeniem do ruchu,
 • Usuwanie nieprawidłowości mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu kolei linowej, wyciągu narciarskiego oraz zjeżdżalni grawitacyjnej,
 • Konserwacja i naprawa maty stoku zjazdowego, elementów systemu zraszania i naśnieżania,
 • Wykonywanie prac elektrycznych, konserwacyjnych, remontowych i modernizacyjnych w Ośrodku,
 • Udzielanie informacji o zasadach korzystania z urządzeń wyciągowych oraz nadzór nad przestrzeganiem regulaminów Ośrodka przez klientów,
 • Prace porządkowe i konserwacja terenu Ośrodka.

Wymagania niezbędne:
 • obywatelstwo polskie o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
 • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
 • wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe,
 • staż pracy nie jest wymagany,

Wymagania dodatkowe:
 • uprawnienia SEP w zakresie instalacji elektrycznych do 1 KV,
 • zdolność do pracy na wysokości,
 • uprawnienia TDT w zakresie obsługi urządzeń wyciągowych (możliwość zrobienia uprawnień w trakcie zatrudnienia),
 • doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi urządzeń wyciągowych - uprawnienia TDT,
 • doświadczenie zawodowe w zakresie elektryki, elektroniki oraz automatyki,
 • znajomość ustawy o bezpieczeństwie i ratownictwie w górach i na zorganizowanych terenach narciarskich,
 • sumienność, dokładność, samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja czasu pracy,
 • umiejętności komunikacyjne, umiejętność radzenia sobie w trudnych i stresujących sytuacjach,
 • doświadczenie zawodowe w na stanowisku związanym z obsługą klienta.