2024.110.8 Recepcjonista

2024-08-19 ID OFERTY: 976483

Praca w Ośrodku Solec przy ul. Solec 71 w Warszawie.Praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę. Ośrodek czynny od poniedziałku do niedzieli. Praca zmianowa, przeważnie w godzinach 6:45-14:45 i 14:30 22:30, co drugi weekend pracujący przeważnie w godzinach 8:00-20:00. Równoważny system czasu pracy. Dni pracujące przypadające w sobotę lub niedzielę są rekompensowane dniami wolnymi w dni powszednie zgodnie z grafikiem. Budynek główny dostosowany częściowo do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dojście do obiektów sportowych, pomieszczenia zaplecza szatniowo-sanitarnego oraz do poszczególnych obiektów sportowych częściowo dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Na terenie Ośrodka brak miejsc parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Toaleta dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami. Termin składania dokumentów: 18.09.2024 r.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
 • kompleksowa obsługa klientów (bezpośrednia, telefoniczna, elektroniczna);
 • udzielanie wyczerpującej informacji dotyczącej oferty zajęciowej i usługowej ośrodka, oraz regulaminu obowiązującego klientów na terenie ośrodka;
 • sprzedaż usług oraz obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, w szczególności udzielanie informacji, przyjmowanie rezerwacji i zapisów na zajęcia oraz na inne usługi oferowane przez ośrodek;
 • obsługa kasy fiskalnej i komputerowego programu kasowego, ewidencja sprzedaży (gotówkowej i bezgotówkowej), wystawianie faktur, sporządzanie raportów i rozliczeń kasowych zgodnie z przepisami prawa i instrukcjami wewnętrznymi, przygotowanie utargu do przekazania, kontrola poprawności działania kasy;
 • sporządzanie grafików rezerwacji na poszczególne obiekty i urządzenia znajdujące się na terenie ośrodka, przygotowanie i ewidencja karnetów;
 • przygotowywanie projektów umów na zajęcia odbywające się w ośrodku;
 • sporządzanie zamówień zgodnie z obowiązującym zapotrzebowaniem.

Wymagania niezbędne:
 • obywatelstwo polskie o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych;
 • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
 • wykształcenie i staż pracy: wykształcenie zasadnicze i 2 letni staż pracy lub wykształcenie średnie i brak wymaganego stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:
 • doświadczenie zawodowe: minimum rok w sprzedaży bezpośredniej lub obsłudze klienta;
 • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego;
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
 • obsługa programów biurowych (word / excel);
 • obsługa urządzeń biurowych (drukarka, skaner, tablet);
 • doświadczenie zawodowe w ośrodkach sportu i rekreacji;
 • kultura osobista, komunikatywność, dobra organizacja pracy.