Administrator ds. monitorowania stanów magazynowych

2024-07-02 ID OFERTY: 966730

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscowość: Sulęcin

Forma pracy: stacjonarna

Typ umowy: Cały etat

Rekrutacja zdalna: Tak

Orzeczenie o niepełnosprawności: Wymagane

Zakres obowiązków:

• aktualizacja dokumentacji: zapewnienie aktualności i prawidłowego wprowadzania ich do systemu,

• sprawdzanie dokumentów: wystawianie i weryfikacja faktur pod kątem błędów i ich korygowanie,

• odpowiedzialność za obieg dokumentów: organizacja efektywnego przepływu dokumentacji w magazynie,

• raportowanie: tworzenie raportów dotyczących stanów magazynowych i ruchu towarów,

• zgodność z przepisami: monitorowanie przestrzegania przepisów w zakresie dokumentacji

Czego od Ciebie oczekujemy:

• aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,

• wybitnej organizacji pracy własnej,

• myślenia analitycznego,

• bardzo dobrej organizacji pracy własnej bez nadzoru,

• obsługi systemów teleinformatycznych,

• znajomości obsługi pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

• umowa o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• nowoczesny sprzęt

• praca w miłym i zgranym zespole

• wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl