Aparatowy przyjęcia mleka

2024-04-26 ID OFERTY: 951184

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pobieranie prób oraz ocena mleka surowego i pasteryzowanego.
  • Prowadzenie zapisów z wykonanych badań.
  • Przygotowanie linii i zbiorników do przyjęcia mleka.
  • Obsługa linii przyjęcia mleka.
  • Ważenie cystern z mlekiem.
  • Kontrola stanu higienicznego cystern.
  • Współpraca z Kierownikiem ds. Produkcji w zakresie planowanego skupu surowca.
  • Współpraca z Zespołem ds. Kontroli Jakości w zakresie jakości przyjmowanego surowca.
  • Optymalne wykorzystanie urządzeń technologicznych.
  • Analiza występujących problemów podczas prowadzenia procesu.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie średnie - żywienie, biotechnologia, chemia, technikum spożywcze lub pokrewne.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub dziale przyjęcia mleka.
  • Książeczka sanepidowska.
  • Zaangażowanie w codzienną pracę, dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne).

Bakoma Sp. z o.o. wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: