Asystent / Asystentka biura

2024-09-05 ID OFERTY: 979755

Opis stanowiska

  • Redagowanie i formatowanie dokumentacji

  • Obsługa administracyjna biura prawnego, zapewniająca efektywne funkcjonowanie oraz odpowiedni przepływ informacji

  • Zarządzanie systemem teleinformatycznym w relacji Klient – Kancelaria (m.in. prowadzenie i aktualizacja baz danych, tworzenie comiesięcznych raportów oraz zestawień)

  • Odbieranie korespondencji przychodzącej i zarządzanie wychodzącą, w tym pocztą elektroniczną

  • Kontrolowanie terminowego przekazywania informacji i dokumentów (odbiór, wysyłanie, rejestrowanie oraz archiwizowanie korespondencji)

  • Sprawna współpraca z tłumaczami, kancelariami notarialnymi, kurierami, dostawcami usług itp.

  • Zaopatrzanie biura w niezbędne materiały biurowe oraz artykuły spożywcze

  • Udzielanie wsparcia administracyjnego zespołowi prawników

  • Prowadzenie terminarza spotkań

  • Powitanie gości, organizacja spotkań, telekonferencji

Wymagania stanowiska

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wielozadaniowość

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Punktualność i komunikatywność

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do pakietu MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Stabilną pracę stacjonarną na pełny etat w profesjonalnym zespole

  • Wsparcie na stanowisku

  • Umowę dopasowaną do potrzeb kandydata