Asystent Doradcy Handlowego Dział Samochody Nowe

2024-02-07 ID OFERTY: 934345

TOYOTA  SZIC OPOLE  zatrudni pracowników w pełnym wymiarze czasu pracy , na umowę o pracę

miejsce pracy: ul. Wrocławska 119, Opole

ASYSTENT DORADCY HANDLOWEGO DZIAŁ SAMOCHODY NOWE

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie Pracowników Działu Sprzedaży w zakresie obiegu dokumentów;

  • obsługiwanie i zarządzanie dokumentacją sprzedażową oraz flotą testową Działu;

  • wspieranie działu w zakresie bezpośredniej obsługi Klienta;

  • telefoniczna obsługa Klienta, budowanie relacji oraz ofertowanie;

  • obsługiwanie i budowanie CRM.

  • wstępne przedstawienia oferty oraz prezentowanie samochodów Klientom;

  • przygotowywanie konfiguracji samochodów do zamówień;

  • dbanie o ekspozycję samochodów;

  • przyjmowanie dostaw samochodów;

  • zarządzanie procesem doposażeń.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie min. średnie niekoniecznie kierunkowe;

  • znajomość MS Office;

  • obsługa urządzeń biurowych;

  • prawo jazdy kat. B konieczne;

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • uczestnictwo w eventach plenerowych;

  • nastawienie na wyniki i realizację celów;

  • umiejętność pracy zespołowej;

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i zaangażowanie;

  • dyspozycyjność - praca możliwa w soboty.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w lokalnej, solidnej firmie;

  • atrakcyjny system wynagradzania;

  • możliwość awansu zawodowego;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • profesjonalny onboarding;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia producenckie Toyoty;

  • ciekawe zadania i znaczące wsparcie merytoryczne działu handlowego;

  • przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc;

  • w przyszłości możliwy również rozwój zawodowy w marce premium.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@toyota.opole.pl