Asystent ds wyceny i realizacji robót dekarskich

2024-09-12 ID OFERTY: 980761

Lokalizacja: Łódź
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na pół etatu w okresie próbnym
Wynagrodzenie: 3000 zł netto w trakcie okresu próbnego na pół etatu

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. przygotowania, prowadzenie i sprzedaży robót dekarskich, który dołączy do naszej stabilnej firmy z ponad 30-letnią tradycją na rynku.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie kosztorysów, wycenianie robót budowlanych oraz przygotowanie ofert.
Oczekujemy, że kandydat będzie potrafił samodzielnie przeprowadzać pomiary i oceniać zakres prac, w tym wejście na dach w celu dokonania oceny technicznej.

Wymagania:
•⁠ ⁠Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
•⁠ ⁠Wykształcenie w kierunku budownictwa.
•⁠ ⁠Umiejętność obsługi programu kosztorysowego NORMA.
•⁠ ⁠Dobra organizacja pracy oraz umiejętność obsługi komputera i telefonu.
•⁠ ⁠Brak lęku wysokości.
•⁠ ⁠Ładny charakter pisma.
•⁠ ⁠Gotowość do pracy na wysokości.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją.
Pracę na pół etatu w okresie próbnym, a następnie na cały etat
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pracę na terenie Łodzi