Asystent/ka ds. Kadr ze znajomością języka ukraińskiego/angielskiego

2024-05-08 ID OFERTY: 952858

Opis stanowiska

Human Craft — to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko: Asystent/ka ds. Kadr ze znajomością języka ukraińskiego/angielskiego, który będzie wspierał dział kadr w różnorodnych zadaniach związanych z zarządzaniem personelem.

Zakres obowiązków

  • Wprowadzenie danych do systemu kadrowego.

  • Obsługa dokumentów pracowników.

  • Udzielanie informacji pracownikom na temat procedur związanych z zatrudnieniem i świadczeniami pracowniczymi.

  • Wystawianie skierowań i rezerwacja terminów na badania lekarskie.

  • Wsparcie działu kadr w bieżących zadaniach.

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego, angielskiego - warunek konieczny.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności interpersonalne.

  • Zorientowanie na osiąganie wyników oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Praca biurowa z wygodnym położeniem w samym sercu miasta.

  • Narzędzia pracy.

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.