Asystent_ka w Biurze Zarządu

2024-03-19 ID OFERTY: 942360

Dla mojego klienta, spółki zarządzającej siecią salonów sprzedaży oraz nieruchomościami poszukuję samodzielnej osoby na stanowisko: Asystent w Biurze Zarządu

Zakres obowiązków
 •  Nadzór nad przepływem środków pieniężnych w podległych podmiotach
 •  Nadzór nad nieruchomościami oraz dbanie o terminowe wpłaty
 •  Kontakt z instytucjami i podmiotami publiczno- prawnymi m.in. Urząd Skarbowy, Urząd Miasta, ZUS
 •  Kontrola poprawności i komplementacja powierzonej dokumentacji
 •  Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
Zadania uzupełniające:  •  Koordynowanie spotkaniami i harmonogramem Prezesa zarządu

Poszukiwane kompetencje
 •  Doświadczenie na podobnym stanowisku
 •  Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Prawo
 •  Dobra znajomość programu MS Office
 •  Doświadczenie w zakresie zadań administracyjnych lub na stanowisku koordynującym
Kompetencje miękkie:  •  Samodzielność
 •  Skrupulatność
 •  Dobra organizacja pracy
 •  Zadaniowość
 •  Odpowiedzialność
 •  Wysoka kultura komunikacji
 •  Lojalność
Mile widziane:  •  Prawo jazdy kat. B
 •  Znajomość języka angielskiego

Oferujemy
 •  Do wyboru: umowa o pracę, umowa zlecenia lub kontrakt B2B
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
 •  System premiowy uzależniony od wykonywanych obowiązków i zaangażowania
 •  Pakiet benefitów uzależniony od potrzeb