Asystent projektant w branży mechanicznej i energetycznej

2024-10-11 ID OFERTY: 985482

Promontin Project poszukuje Asystenta projektanta w branży mechanicznej i energetycznej (projekty rurociągów i urządzeń).

Zakres obowiązków:
 • Opracowywanie projektów mechanicznych oraz energetycznych,
 • Współpraca z projektantami z innych branż,
 • Udział w wizjach lokalnych,
 • Modelowanie 3D,
 • Opracowywanie rysunków wykonawczych 2D.

Poszukiwane kompetencje:
 • Absolwent/student ostatniego roku studiów o kierunku mechaniczno-energetycznym,
 • Podstawowa znajomość programu AutoCad Mechanical, Inventor, pakiet Office,
 • Umiejętność pracy w zespole,
 • Kreatywność i aktywność w rozwiązywaniu problemów,
 • Dobra organizacja pracy,
 • Chęć do nauki i pracy.
Mile widziane:
• Znajomość programów Navisworks, Recap, EdgeWise, Nastran, AutoCad Plant 3D, Faro Scene,
 • Znajomość przepisów UDT, norm spawalniczych,
 • Znajomość kalkulatorów branżowych,
 • Znajomość środowiska BIM,
 • Znajomość norm projektowych,
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
 • Obróbka skanów 3D (chmury punktów),
 • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
 • Pracę przy interesujących i niestandardowych projektach przemysłowych,
 • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
 • Elastyczny czas pracy,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
 • Współprace z doświadczonymi projektantami,
 • Premie okresowe,
 • Pracę w przyjaznej atmosferze,
 • Szkolenia z zakresu oprogramowania branżowego.