Asystent Technika Utrzymania Ruchu

2024-03-26 ID OFERTY: 944164

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim.

Obowiązki:

  • Dbanie o stan urządzeń po zakończonej produkcji

  • Demontaż podzespołów maszyny do czyszczenia i ponowny ich montaż

  • Konserwacja wózków i drobnych maszyn produkcyjnych

  • Wsparcie Techników w codziennych konserwacjach maszyn

  • Awaryjne wsparcie przy zakupie niezbędnych części

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane techniczne)

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi

  • Zapał do pracy i nauki

  • Prawo jazdy kat. B. (mile widziane)

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub gotowość do jej wyrobienia)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Jasną zasady planu pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Zdobycie doświadczenia z zagadnień elektryki, automatyki, pneumatyki i mechaniki.

Zatrudnienie znajdziesz nawet od zaraz!