Asystent w dziale księgowości

2024-08-01 ID OFERTY: 973481

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta w dziale księgowości, na okres zatrudnienia minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres.

Zakres obowiązków:
  • Prawidłowe wprowadzanie danych finansowych do systemu księgowego (SAP S/4HANA)
  • Aktualizacja raportów finansowych w cyklach tygodniowych/miesięcznych
  • Pomoc w prowadzeniu właściwej dokumentacji do ksiąg finansowych
  • Wsparcie procesów zamknięcia finansowego miesiąca
  • Pomoc w doraźnych projektach i zadaniach finansowych
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Studia (również w trakcie) na kierunku finansów i rachunkowości
  • Wiedza teoretyczna w zakresie podstaw rachunkowości i podatków,
  • Znajomość MS Excel — podczas rekrutacji odbywa się test ze znajomości Excela
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2
  • Chęć nauki, umiejętność pracy zespołowej,
  • Dokładność i nastawienie na szczegóły
Oferujemy:
  • Dogodną lokalizację biura (obok metro Politechnika)
  • Model hybrydowy - 2 dni/tydzień home office
Preferowane godziny pracy: 9-17.

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.