Asystent/Asystentka księgowości
UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *
Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:
ASYSTENT/ASYSTENTKA KSIĘGOWOŚCI
Nr ref.: asystent/asystentka księgowości
Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca tymczasowa
Zadania na w/w stanowisku:– Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.– Wystawianie faktur oraz księgowanie faktur sprzedażowych i kosztowych.– Wprowadzanie danych do systemu księgowego.– Dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów.– Segregacja i archiwizacja dokumentacji księgowej.– Wsparcie pozostałych członków zespołu księgowego w codziennych obowiązkach.
Wymagania:– Mile widziane wykształcenie wyższe w kierunku rachunkowość, finanse, ekonomia, może byś osoba studiująca zaocznie.– Znajomość programu Excel.– Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.– Skrupulatność w działaniu, dokładność.– Prawo jazdy kat. B, samodzielne dojazdy do pracy.
Oferujemy:– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat od 1 marca do końca roku.– Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane podczas rozmowy.– Niezbędne narzędzia do pracy.– Pracę w kulturze organizacyjnej opartej o wzajemny szacunek i uczciwość.Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.
Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl