Asystent/ka projektanta instalacji tryskaczowych

2024-10-04 ID OFERTY: 984172

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów technicznych instalacji tryskaczowych, zraszaczowych, mgły wodnej

  • weryfikacja rozwiązań projektowych pod kątem ich poprawności oraz możliwości optymalizacji,

  • udział w analizach projektowych i w tworzeniu dokumentacji technicznej pod kierunkiem i nadzorem głównego projektanta,

  • udział w uzgadnianiu ze Zleceniodawcą założeń projektowych i rozwiązań,

  • udział w uzgadnianiu sporządzanych projektów z właściwymi służbami i instytucjami,

  • przygotowywanie zestawień materiałowych (przedmiary, obmiary),

  • przygotowywanie kart materiałowych i ich ewidencja.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych,

  • biegła znajomość oprogramowania AUTO CAD oraz pakietu MS Office,

  • znajomość REVIT

  • znajomość MicroStation będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów natury technicznej,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • chęć nauki i zdobywania doświadczenia.

To oferujemy

  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/B2B,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji ,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych).