Asystent/ka w dziale personalnym/archiwista/ka

2024-04-30 ID OFERTY: 951712

Obowiązki:

  •  analiza dokumentów

  •  przygotowanie dokumentacji do brakowania

  •  opieka nad zbiorami dokumentów /przechowywanie i udostępnianie dokumentów/

  •  uzgadnianie sposobu przechowywania i układu dokumentów

  •  digitalizacja dokumentacji

  •  porządkowanie kadrowej dokumentacji, archiwalnej

  • utworzenie archiwum kadr na dysku w podziale na lata, działy, oddziały

  • wsparcie działu personalnego firmy

  • sprawne posługiwanie się komputerem a zwłaszcza dobra znajomość Excel

  • sprawna obsługa sprzętów biurowych

Mile widziane (niekonieczne):

  • doświadczenie w pracy w dziale personalnym

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • okres wdrożenia w asyście specjalistów

  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń

  • realną szansę awansu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bogaty pakiet benefitów

  • Oferta skierowana do osób z niepełnosprawnościami