Asystent/ka w dziale sprzedaży

2024-09-17 ID OFERTY: 981183

Zakres obowiązków:

-profesjonalna obsługa Klienta w salonie
-obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynek pocztowych, telefoniczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmy
-opieka nad Klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces z danego działu, obsługa w zakresie serwowania napojów
-prowadzenie bieżącej korespondencji i przesyłek kurierskich
-przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta
-kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki
-sporządzanie raportów dla kierowników
-kontrola dostępności pracowników obsługujących Klientów
-współpraca z innymi działami firmy
Nasze wymagania:

-doświadczenie w obsłudze klienta, otwartość oraz chęć pomocy
-miła aparycja, wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
-otwartości na podnoszenie kompetencji, motywacja do nauki
-dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność
-znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel) i środowiska internetowego
-znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
-prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

-pracę w nowoczesnej firmie  stwarzającej możliwości rozwoju
zawodowego
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-okres wdrożenia w asyście specjalistów
-szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
-narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
-zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
-możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

Oferta skierowana do osób z niepełnosprawnościami .Lokalizacja  Wolica gm.Nadarzyn