Automatyk

2023-09-08 ID OFERTY: 888147

Aktualnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk (praca w systemie dwuzmianowym)

Lokalizacja: Kowale

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w ciągłości pracy maszyn

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony automatyki

  • Zamawianie i gospodarowanie częściami i serwisami zewnętrznymi

  • Szkolenia operatorów z przeglądu maszyn

  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy jako automatyk

  • Wykształcenie wyższe techniczne - automatyka, robotyka, elektronika lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do delegacji służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego