Automatyk

2024-02-14 ID OFERTY: 935632

Obowiązki:

  • współpraca z przedstawicielami produkcji w zakresie modyfikacji, napraw i innych interwencji,

  • utrzymanie sprawności i wydajności maszyn,

  • utrzymanie w stałej sprawności układów automatyki,

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,

  • montaż i demontaż instalacji elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych i kontrola ich pracy,

  • obsługa rozdzielni elektrycznych,

  • rozruch techniczny urządzeń,

  • wykonywanie drobnych napraw mechanicznych.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • programowanie oraz przeprowadzanie diagnostyki sterowników PLC,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • umiejętność odczytu i tworzenia dokumentacji technicznej,

  • aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,

  • mile widziana praktyczna znajomość systemów automatyki, systemów SCADA WINCC ADVANCED,

  • znajomość układów hydrauliki, pneumatyki, mechaniki,

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • umiejętność przeprowadzania diagnostyki oraz naprawy urządzeń, instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej,

  • mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:

  • wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, zniżki na produkty firmowe.