Automatyk

2024-09-02 ID OFERTY: 979277

IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób do pracy na stanowisko Automatyka.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

Obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez diagnozowanie i naprawę bieżących awarii (mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych)

  • Przygotowywanie systemów automatyki do bieżących potrzeb produkcyjnych, ich konfiguracja oraz optymalizacja procesów

  • Modernizacja istniejących urządzeń oraz projektowanie i wdrażanie nowych systemów automatyki

  • Przeprowadzanie przeglądów kontrolnych robotów przemysłowych i systemów automatyzacji:
    - Wsparcie dla brygadzistów w obsłudze urządzeń automatyzacji, dbanie o prawidłowy stan maszyn oraz wymianę etykiet IML, a także optymalne ustawienie procesu wtrysku i robota
    - Zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na halach produkcyjnych, szczególnie w obszarze automatyki (właściwe rozmieszczenie przewodów, ustawienie sprzętu i osłon zabezpieczających gniazda produkcyjne)

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe inżynierskie w dziedzinie automatyki, robotyki lub pokrewnych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

  • Pracownicza książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych