Automatyk - BOWID 2

2024-07-02 ID OFERTY: 966530

Kospel - Nowa Fabryka w Koszalinie! Kospel od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości urządzenia grzewcze, zdobywając zaufanie tysięcy klientów na całym świecie. Nasza pasja do doskonałości i zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań sprawiają, że Kospel jest cenionym liderem w branży. Nowa fabryka Kospel to nie tylko miejsce pracy, ale również centrum innowacji, gdzie zaawansowane technologie spotykają się z doświadczeniem i pasją naszych pracowników. To najnowocześniejsza linia produkcyjna w Europie, wyposażona w najwyższej klasy narzędzia, takie jak zautomatyzowane linie produkcyjne, roboty spawalnicze FANUC oraz zaawansowane systemy zapewniające najwyższą jakość. Pracując z nami, będziesz miał okazję zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie, biorąc udział w procesach, które wyznaczają standardy w branży.

Twój zakres obowiązków
 • Rozwiązywanie awarii i diagnostyka przyczyn usterek
 • Diagnoza układów pneumatyki, PLC itp.
 • Przeprowadzanie diagnostyki i analizy programów w podległej grupie maszyn i urządzeń
 • Modernizacje maszyn pod względem automatyki
 • Optymalizowanie procesów poprzez korekty programowe w działających systemach sterowania
 • Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych z zakresu automatyki i elektryki przemysłowej
 • Specyfikowanie części zamiennych
 • Współpraca z technikami działu Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania
 • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu automatyki, robotyki, elektrotechniki lub pokrewne)
 • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
 • Uprawnienia SEP do 1 kV
 • Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu lub pokrewnym
 • Znajomość serwisowania i diagnostyki sterowników PLC
 • Znajomość sterowników Siemens serii S
 • Znajomość programowania paneli HMI
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy
 • Umowa o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
 • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
 • Dofinansowanie zajęć sportowych - karta MULTISPORT (opcje: Plus, Light, Kids)
 • Prywatna opieka medyczna - pakiety w LUXMED już od 1,00 pln za miesiąc
 • Dofinansowanie nauki języków obcych w 50%
 • Dofinansowanie szkoleń i kursów w wysokości 50% lub 100%
 • Ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
 • ZFŚS i w jego obszarze - karty przedpłacone, dofinansowanie zakupu okularów
 • Pikniki rodzinne i sportowe
 • Paczki świąteczne
 • Program Poleceń Pracowniczych - poleć kandydata do pracy i zyskaj - 2500 brutto (za polecenie pracowników produkcji, monterów, elektromonterów, ślusarzy, magazynierów, pracowników gospodarczych)