Automatyk CANPACK FIP

2024-10-07 ID OFERTY: 984540

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w spółce

CANPACK Food and Industrial Packaging sp. z o.o. w Brzesku na stanowisku:

Automatyk

Główne obowiązki:

  • lokalizowanie usterek linii produkcyjnych i wydziałów około-produkcyjnych;

  • usuwanie awarii układów elektrycznych oraz systemów sterowania;

  • zapewnianie wysokiej jakości produktu poprzez nadzór i regulację systemów kontroli wizyjnej;

  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi;

  • dbałość i odpowiedzialność za powierzony sprzęt;

  • konserwowanie i naprawa urządzeń produkcyjnych;

  • realizowanie powierzonych obowiązków zgodnie z założeniami systemu WCM, przepisami BHP oraz z funkcjonującymi w firmie systemami zarządzania.

Wymagania kluczowe:

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;

  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV;

  • wykształcenie średnie o profilu kierunkowym (mechatronika, automatyka, elektronika);

  • wiedza z zakresu obsługi i programowania dowolnych sterowników PLC;

  • wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność.

W zamian oferujemy:

  • interesującą pracę w szybko rozwijającej się grupie kapitałowej;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska;

  • możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń;

  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym:

    • opieka medyczna LUXMED,

    • spotkania integracyjne i wycieczki,

    • Pracowniczy Program Emerytalny,

    • dofinansowanie do wczasów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając przycisk „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.