Automatyk lub staż w Dziale Utrzymania Ruchu

2024-03-12 ID OFERTY: 940909

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Stanowisko: Automatyk

Lokalizacja: Opole

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie na start

  • Pakiet w LuxMed

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport

  • Premie

  • Dofinansowanie do dojazdu

  • Dodatek za każdy przepracowany dzień wolny (sobota, niedziela)

Umowa: Umowa o pracę.

Godziny pracy: Praca na 3 zmiany w systemie Czterobrygadowym

Opis stanowiska:

  • 80% swojego czasu spędzisz na wydziale produkcyjnym, diagnozując przyczyny usterek i naprawiając linię produkcyjne na bieżąco - pod kątem elektrycznym i mechanicznym.

  • Diagnozowanie układów automatyki PLC oraz nadzorowanie i prowadzenie prewencyjnej obsługi technicznej linii produkcyjnej.

  • Zamawianie części zamienne do maszyn produkcyjnych.

  • Udział w modernizacji i usprawnieniach linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechatronika, elektromechanik lub pokrewne).

  • Znajomość elementów automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnień mechanicznych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność programowania PLC, uprawnienia elektryczne mile widziane.

  • Zaangażowanie i własna inicjatywa w podnoszeniu swoich umiejętności zawodowych.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym.

Stanowisko: Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Opole

Godziny pracy: III zmiany, 6-14, 14-22, 22-6

  • Przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej.

  • Współpraca z zespołem inwestycyjno-produkcyjnym - wsparcie w projektach.

  • Analiza procesu produkcyjnego w tym generowanie działań usprawniających.

  • Współpraca z działem utrzymania ruchu w celu utrzymania parku maszynowego w dobrej kondycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - automatyka, elektronika itp.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

  • Umiejętności organizacyjne, analityczne.

  • Szybkość w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników.

  • Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień.

  • Dobre wynagrodzenie.

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.

  • Umowa o pracę