Automatyk/Mechatronik

2024-03-15 ID OFERTY: 941873

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku: Automatyk/Mechatronik

Zakres obowiązków
 • Modernizacje maszyn
 • Programowanie sterowników: Siemens
 • Analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących: KUKA, Fanuc
 • Nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym
 • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
 • Doświadczenie w programowaniu sterowników SIEMENS
 • Doświadczenie w programowaniu robotów: KUKA, Fanuc
 • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
 • Znajomość standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej
 • Wiedza w zakresie budowy i działania układów pneumatycznych i hydraulicznych
 • Uprawnienia SEP do 1 kV
 • Dostępność do pracy w systemie na III zmiany
 • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
 • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy,
 • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych,
 • Premie świąteczne,
 • Premie za wnioski racjonalizatorskie,
 • Premie za polecenie kandydata do pracy
 • Dofinansowanie do posiłków,
 • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
 • Darmowe porady prawne
 • Możliwość korzystania z karty PZU Sport na atrakcyjnych warunkach