Automatyk/Programista PLC

2024-06-12 ID OFERTY: 961026

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk/ Programista PLC

Zadania:

  • projektowanie, programowanie i konfiguracja systemów automatyki przemysłowej

  • uruchamianie i konfiguracja urządzeń automatycznej kontroli procesów

  • testowanie i diagnostyka systemów automatyki

  • zapewnienie bezpiecznej pracy systemów automatyki, zgodnie z odpowiednimi przepisami i normami

  • skuteczne usuwanie bieżących usterek i przywracanie funkcjonalności systemów

  • współpraca z zespołem inżynieryjnym w zakresie doboru urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z automatyką lub w pokrewnych dziedzinach

  • znajomość przemysłowych standardów programistycznych PLC (Beckhoff, Siemens)

  • umiejętność czytania i interpretowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i w grupie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premia miesięczna + dodatki

  • możliwość rozwoju - otwartość na osoby po studiach/ stażach/ praktykach

  • pracę w systemie zmianowym

  • rozwój zawodowy: udział w szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień finansowanych przez pracodawcę

  • benefity: dofinansowanie do studiów oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, premia miesięczna, dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz za pracę w dni świąteczne, darmowy parking, dofinansowanie do posiłków w Kantynie, system kafeteryjny z możliwością wyboru dodatków (np. Multisport, karta paliwowa, ubezpieczenie na życie)

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego :)