Blacharz MS Świebodzin

2024-04-18 ID OFERTY: 949119

Opis stanowiska

Dla klienta z branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: BLACHARZ

  • Naprawy blacharskie i lakiernicze

  • Obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych

  • Współpraca z innymi pracownikami serwisu

  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie minimum zawodowe, język polski w stopniu komunikatywnym (w przypadku cudzoziemców)

  • Znajomość języka polskiego, angielskiego lub ukraińskiego/rosyjskiego

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku blacharza lub lakiernika samochodowego

  • Znajomość budowy samochodu i obecnej technologii napraw

  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych

  • Zdolności manualne i zręcznościowe

  • Dobre umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Rzetelność, staranność, samodzielność

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (od pn do pt, 6-14, 14-22)

Oferujemy

  • Organizujemy stabilną, stałą pracę

  • Zapewniamy pracę od zaraz - umowa zlecenie

  • Wynagrodzenie: 39 zł brutto/h + premia przyznawana indywidualnie każdemu pracownikowi

  • Możliwość noclegu w hotelu pracowniczym o bardzo dobrym standardzie na terenie firmy

  • Godziny pracy: od pniedziałku do piątku: 6-14, 14-22)

  • Wynagrodzenie 5.500 – 7.000 zł netto