Blacharz Samochodowy

2024-07-03 ID OFERTY: 966991

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - warsztatu specjalizującego się w naprawach samochodów Terenowych Toyota poszukujemy kandydata na stanowisko: Blacharz samochodowyMiejsce pracy: Osuchów (koło Mszczonowa)

Zakres obowiązków
 • Naprawa uszkodzeń karoserii samochodowej, przygotowywanie powierzchni do lakierowania
 • Naprawa karoserii zgodnie z technologią producenta pojazdu
 • Montaż/ demontaż podzespołów
 • Weryfikacja stanu technicznego pojazdu po naprawie
 • Prowadzenie dokumentacji napraw
 • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac
 • Dbałość o powierzone mienie Klienta oraz firmy
 • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Poszukiwane kompetencje
 • Znajomość techniki motoryzacyjnej, blacharstwa, lakiernictwa
 • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako blacharz
 • Czynne prawo jazdy kat. B
 • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy
 • Umowę o pracę lub zgodnie z życzeniem forma zatrudnienia do ustalenia
 • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Wynagrodzenie od 7500 8000 zł netto/ miesiąc z uwzględnieniem premii
 • Niezbędne narzędzia pracy.