Brygadzista

2024-04-09 ID OFERTY: 946736

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległego zespołu (planowanie pracy, weryfikacja powierzonych zadań)

  • Odpowiedzialność za realizację zleceń wynikających z planów produkcji

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Weryfikacja jakości wytworzonych produktów

  • Zapewnienie odpowiedniego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Obsługa wtryskarek i rozdmuchiwarek

  • Przygotowywanie tworzyw do produkcji

  • Dbanie o kontrolowanie i przestrzeganie przepisów BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki

Mile widziane:

  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawartą bezpośrednio z naszym Klientem

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie zaledwie 13km od Bydgoszczy (bardzo dobry dojazd!)

  • Pracę w systemie zmianowym w nowoczesnym parku maszynowym

  • Wynagrodzenie miesięczne + premie + dodatki

  • Pakiet stomatologiczny dla Pracownika

  • Możliwość rozwoju zawodowego (mi.n. możliwość uzyskania uprawnień)