Brygadzista Magazynu

2024-06-28 ID OFERTY: 965838

Dla jednego z naszych Klientów, dużej, stabilnej firmy poszukujemy Brygadzisty Magazynu.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy - zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy:
- bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, zniżki na produkty firmy, dodatkowe świadczenia)
- pracę w systemie zmianowym po 12h (7-19, 19-7)
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji (podstawa + premia)

Zadania:
- zarządzanie personelem i nadzór nad magazynem
- realizacja KPI
- praca administracyjna, praca w systemie ERP-SAPT
- współpraca z innymi działami

Oczekujemy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomości branży FMCG
- dobrej organizacji pracy
- umiejętności ustalania priorytetów

Miejsce pracy: powiat piaseczyński

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny: https://servicetechnical.traffit.com/public/an/149a4e5817be1d9132a7d203b29de1b8566b3533 , bądź kontaktu - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915