Brygadzista Robót Wykończeniowych

2024-06-06 ID OFERTY: 959937

Polska firma budowlana istniejąca od 2022 roku, zatrudni pracownika na stanowisko:

Wynagrodzenie: 8000-9000 zł netto/miesiąc

Miejsce pracy:  woj. zachodniopomorskie (Międzyzdroje, Świnoujście, Szczecin)

Zadania:

  • Zarządzanie i koordynacja 30 osobowym zespołem,

  • Planowanie i rozdzielenie prac wykończeniowych na miejscu budowy,

  • Dbanie o odpowiednie zapotrzebowanie w materiały,

  • Prowadzenie prac wykończeniowych od stanu deweloperskiego pod klucz.

Wymagania:

  • Doświadczenie w nadzorze pracowników na miejscu budowy,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Umiejętność zarządzania zespołem,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Otwartość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane uprawnienia budowlane.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,

  • Narzędzia, sprzęt BHP,

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BRYGADZISTA” – oddzwonię!