Brygadzista/Technik budowy

2024-09-26 ID OFERTY: 983162

Opis stanowiska

Nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z projektem i harmonogramemKontrola jakości i terminowości wykonywanych pracZarządzanie zespołem pracowników i koordynacja działań podwykonawcówWeryfikacja i zatwierdzanie dostaw materiałów budowlanychProsta obsługa komputera, prowadzenie dokumentacji budowlanej i raportowanie postępów prac

Wymagania stanowiska

Obsługa narzędzi budowlanych i elektronarzędzi,Zdolności manualne,Znajomość rysunku technicznegoUmiejętność pracy w zespole,Gotowość do pracy w delegacji i dostosowanie się do zmieniającychDbanie o porządek i bezpieczeństwo na placu budowy,Prawo jazdy kat. B.Mile widziane:Umiejętność wspierania i kierowania zespołem, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,Możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynkupolskim,Zakwaterowanie w trakcie delegacji,Dedykowany samochód dla zespołu,Ubezpieczenie prywatne,Praca na jedną zmianę.