Brygadzista Utrzymania Ruchu

2024-02-15 ID OFERTY: 936046

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych do spożycia w kilka minut produktów drobiowych. Obsługujemy klientów w Polsce, Europie i Azji. Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Miejsce pracy: Dzierżążno, ul. Podgórna 3

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Brygadzisty Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wsparcie procesu zamawiania części zamiennych

  • Wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji dokumentacji technicznych, prewencyjnych maszyn

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, ustalanie zadań priorytetowych

  • Kontrola i raportowanie aktywności serwisowych prowadzonych przez firmy zewnętrzne

  • Realizacja zadań rutynowych opisanych w karcie pracy standardowej

  • Analiza awarii pod kątem eliminowania przestojów maszyn i urządzeń

  • Zarządzanie zespołem mechaników i elektryków oraz odpowiedzialność za pracę zgodnie z zasadami BHP

Czego oczekujemy ?

  • Wykształcenie techniczne – wiedza z zakresu mechaniki/elektryki

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z eksploatacją, naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość

  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • codzienne domowe obiady

  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • możliwość rozwoju kompetencji

  • ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę

  • eventy firmowe

  • paczki świąteczne

  • zniżki na produkty firmowe

  • premię za polecenie nowego pracownik

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz!  +48 785 553 250  dominika.lewna@mielewczyk.pl