Brygadzista w fabryce czekolady - Poznań - 32zł/h

2024-08-28 ID OFERTY: 978498

Aktualnie dla Naszego Klienta, który specjalizuje się w branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista/ Poznań

Nasz Klient od ponad 30 lat dostarcza produkty czekoladowe najwyższej jakości. Firma jest aktualnie jednym z największych polskich producentów czekolady i półproduktów cukierniczych. Z powodzeniem działa na rynku detalicznym, przemysłowym, jak i rzemieślniczym. Firma działa nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. Są obecni na ponad 30 rynkach naszego globu i z powodzeniem zdobywają kolejne rynki.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z perspektywą na długotrwałą współpracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 32 zł/h brutto (na rękę ok. 22 zł/h) - dla studenta: brutto=netto,

  • pracę na III zmiany: 6-14, 14-22, 22-6,

  • preferencyjne ceny na zakup słodyczy,

  • pracę w miejscu wypełnionym zapachem czekolady.

Zadania:

  • właściwa organizacja pracy dla podległych pracowników w obszarze pakowania wyrobów gotowych,

  • nadzór pracowników w wykonywanych zadaniach związanych z procesem produkcji np. odbieranie z taśmy wyrobów gotowych, pakowanie w kartony, układanie kartonów na palecie, mycie linii,

  • realizowanie wyznaczonego planu produkcji,

  • nadzór nad produkowanym wyrobem zgodnie z wymaganiami technologicznymi i jakościowymi,

  • współpraca z operatorem i mechanikiem w zakresie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji w programie komputerowym,

  • odpowiedzialność za utrzymanie standardów produkcji oraz BHP i ppoż.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej min.3 lata – warunek konieczny,

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dokładności, samodzielności, odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • znajomości obsługi komputera.

Pracuj dla jednego z liderów w produkcji wyrobów czekoladowych w Polsce. Rozwijaj się w dynamicznym środowisku pracy i zdobądź nowe doświadczenia.
Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286
Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem - przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rozmowa rekrutacyjna,

  • Decyzja.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj już dziś!

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 503 075 956