Brygadzista w obszarze logistyki

2024-08-01 ID OFERTY: 973629

Dla naszego Klienta, uznanego producenta dla marek klasy premium w branży automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Brygadzista w obszarze logistyki

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków
· Zarządzanie procesem logistyki i magazynowania, w tym, optymalizacja wykorzystania dostępnych zasobów ludzkich, technicznych i materiałowych dla realizacji założonych celów
· Nadzór nad zapewnieniem bezpieczeństwa, w szczególności nad przestrzeganiem przepisów BHP i Ochrony Środowiska w powierzonym obszarze
· Kontrola poprawności i zasadności wewnętrznych dokumentów opisujących ruchy magazynowe
· Dbałość o ciągłe ograniczanie kosztów funkcjonowania działu oraz kosztów logistycznych
· Współudział i nadzór nad procesem sprzedaży odpadów, złomu, nierotujących materiałów
· Nadzór nad właściwym rozmieszczeniem towarów na magazynie oraz inwentaryzacjami

Poszukiwane kompetencje
· Wykształcenie: średnie
· Minimum 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej· Znajomość technik doskonalenia procesów i ograniczania kosztów
· Umiejętność pracy zespołowej, w tym delegowania zadań
· Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
· Zaawansowana obsługa MS Office oraz programu typu ERP do zarzadzania magazynem i logistyką

Oferujemy
· Otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów
· Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
· Szeroki pakiet benefitów
· Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych
· Dofinansowanie do posiłków
· Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy