brygadzista Zabrze - branża usług utrzymania czystości

2024-08-29 ID OFERTY: 978785

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko BRYGADZISTA - branża usług utrzymania czystości;

Miejsce pracy - obiekt handlowy, Zabrze, Plac Teatralny;

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług utrzymania czystości u naszego klienta,

  • zarządzanie podległym zespołem, sprzętem i środkami czystości,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem i kontrahentami,

  • rozwijanie kompetencji i szkolenie podległego zespołu z zakresu efektywności pracy, technik sprzątania, zastosowania preparatów chemicznych, obsługi maszyn sprzątających;

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi - zespół do 15 osób (warunek konieczny),

  • komunikatywnie posługujesz się językiem polskim w mowie i piśmie (B2+/C1),

  • potrafisz obsługiwać komputer - MS Office,

  • jesteś otwarty, komunikatywny, elastyczny i nastawiony na współpracę,

  • potrafisz pracować pod presją czasu i jesteś świetnie zorganizowany,

  • cechje cię wysoki poziom empatii i kultury osobistej;

Mile widziane:

  • czynne prawo jazdy kategorii B i umiejętność jazdy ciągnikiem,

  • podstawy prawa pracy oraz podstawowe zasady zatrudniania obcokrajowców i osób z orzeczona niepełnosprawnością,

  • doświadczenie w usługach utrzymania czystości lub branży pokrewnej i w obsłudze maszyn myjących;

W zamian oferujemy:

  • na okres próbny, który trwa 3 miesiące, obowiązuje umowa zlecenie z opłaconymi składkami (ZUS) oraz stawką 28,10 zł brutto za godzinę. Po zakończeniu okresu próbnego przewidziana jest umowa o pracę,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • stabilne zatrudnienie i realną możliwość awansu,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,

  • świetną atmosferę w pracy i partnerskie relacje na każdym szczeblu organizacji,

  • szansę rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej oraz liczne szkolenia;

Etapy procesu rekrutacji:

  • rozmowa telefoniczna z Rekruterem (5 minut)

  • spotkanie osobiste z kierownikiem i poznanie obiektu oraz zespołu (60-90 minut),

  • decyzja i informacja zwrotna dla kandydata w ciągu 7 dni;

Zainteresowanych proszę o przesłanie aktualnego CV z poniższą klauzulą RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."